افسردگی فصلی

» افسردگی فصلی

افسردگی فصلی

افسردگی فصلی ، که اغلب اختلال عاطفی فصلی (SAD) نامیده می شود ، هر سال در همان فصلی که برای اولین بار تجربه شده در همان زمان اتفاق می افتد و خوشبختانه ، درمان دارد.


اختلال عاطفی فصلی (SAD) چیست؟

اختلال عاطفی فصلی (SAD) به افسردگی گفته می شود که با تغییر فصول ، معمولاً هنگام شروع پاییز، ایجاد می شود. این افسردگی فصلی در زمستان قبل از پایان در بهار بدتر می شود.

برخی از افراد ممکن است نسخه ملایم SAD را تجربه کنند. طبیعی است که در ماه های سردتر کمی احساستان کمتر شود.

اما SAD کامل فراتر از این است - این نوعی افسردگی است.SAD بر زندگی روزمره شما ، از جمله احساس و تفکر شما تأثیر می گذارد. خوشبختانه ، درمان می تواند به شما کمک کند تا این زمان دشوار را پشت سر بگذارید.آیا افراد می توانند به افسردگی تابستانی مبتلا شوند؟

برخی از افراد یک فرم نادر SAD به نام "افسردگی تابستان" دارند. از اواخر بهار یا اوایل تابستان شروع می شود و در پاییز پایان می یابد.اختلال عاطفی فصلی (SAD) چقدر شایع است؟

حدود 5٪ از بزرگسالان در ایالات متحده SAD را تجربه می کنند و بیشتر از مردان بر زنان تأثیر می گذارد ، گرچه محققان از علت آن اطمینان ندارند. حدود 75 درصد افرادی که به اختلال عاطفی فصلی مبتلا می شوند زن هستند.چه کسانی در معرض خطر اختلال عاطفی فصلی (SAD) هستند؟

SAD بیشتر در افراد جوان و زنان دیده می شود. همچنین اگر:افراد مبتلا به اختلال عاطفی فصلی ممکن است دارای شرایط روحی دیگری نیز باشند ، مانند:چه عواملی باعث اختلال عاطفی فصلی (SAD) می شود؟

محققان دقیقاً نمی دانند چه عواملی باعث افسردگی فصلی می شود. کمبود نور خورشید ممکن است باعث ایجاد این بیماری در افرادی شود که مستعد ابتلا به آن هستند. نظریه ها پیشنهاد می کنند :علائم اختلال عاطفی فصلی (SAD) چیست؟

SAD نوعی افسردگی است ، نه یک اختلال جداگانه. بنابراین افرادی که دارای اختلال عاطفی فصلی هستند ممکن است علائمی از افسردگی را داشته باشند ، از جمله:افرادی که SAD تابستانی دارند ممکن است موارد زیر را تجربه کنند:

آخرین مطالب این وبلاگوگان - گیاه خواریبرنامه غذایی وگان ، گیاه خواری و خام گیاه خواری
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
ساخت وبلاگ
روانشناس ایرانی در لندنمینو ایرانی،روانشناس و مشاور ایرانی مقیم انگلستان-لندن