» ساحل گارگانو - ایتالیا

ساحل گارگانو - ایتالیا

ساحل گارگانو - ایتالیا

گارگانو در ساحل غربی دریاچه گاردا، در امتداد کوه ها و تپه ها قرار دارد و آب و هوای معتدل این امکان را فراهم کرده است که شرایط ایده آلی را برای رشد سرو، لیمو، درخت زیتون، ایجاد کند.

مرکز تاریخی گارگانو در اطراف بندر، مشرف به ساختمان‌های زیبا، توسعه یافته است، و در میان آنها، صندلی شهرداری با نمای آن رو به دریاچه است، جایی که گلوله‌های توپی که یک کشتی اتریشی در سال 1866 به سمت شهر شلیک کرد، در طول سومین دیوار کشیده شده است.

ویلا فلترینلی، یکی از ویلاهای متعدد مشرف به دریاچه، در پایان قرن نوزدهم ساخته شد و به دلیل میزبانی از دبیرخانه موسولینی در جمهوری سالو شناخته شده است. در سن فاوستینو، ویلایی وجود دارد که موسولینی به عنوان اقامتگاه خود انتخاب کرده است.

Gargnano شهری با قدیمی ترین سنت از نظر باغ های لیموترش است و چندین شهر دارد. این گلخانه ها برای کشت لیمو که قرن ها اقتصاد گارگانو به آن پیوند خورده است.

قدیمی ترین آنها خانه لیمو لامالورا است که امروزه لیکور، مربای نفیس و خردل تولید می کند. اخیراً امکان دیدن آن با یک تور راهنما وجود دارد. خانه های لیمویی دیگری که می توان از آنها دیدن کرد، لیمونایا ترویسانی و گاندوسی هستند.

Gargnano در ساحل غربی دریاچه گاردا قرار دارد که توسط تاجی از کوه ها و تپه ها از بادهای سرد شمالی محافظت می شود.

قلمرو آن توسط چندین دهکده تشکیل شده است. در دامنه های اطراف روستا، آب و هوای معتدل شرایط ایده آلی را برای سرو، لیمو، زیتون، سرو ایجاد کرده است.

مرکز گارگنانو در اطراف بندر جمع شده است و ساختمان های زیبا از جمله تالار شهر ساخته شده در اواخر دهه 1500 بر آن مشرف است. در سمت رو به دریاچه گلوله های توپی دیده می شود که یک کشتی اتریشی در سال 1866 در طول جنگ سوم استقلال به داخل شهر شلیک کرد.فرم ارسال نظر

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


 سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) مبارک باد سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) مبارک باد مشاهده