تبلیغات در ارم بلاگ

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» رویایی ترین شهر برفی در جهان

رویایی ترین شهر برفی در جهان

‎بازار داغ گردشگری در سرزمین های عجایب زمستانی هیلونگجیانگ، چین


آیا تا به حال نام هیلونگجیانگ چین را شنیده اید؟


به احتمال زیاد نه! موقعیت دورافتاده هیلونگجیانگ، امکانات محدود غربی، و دمای اغلب نامناسب، آن را از مسیر گردشگری معمولی دور نگه داشته است. با این حال، چیزهای زیادی برای ارائه دارد!


این شهر رمانتیک که در شمالی‌ترین نقطه چین قرار دارد، هر سال پذیرای هفت ماه برف به عمق ۲ متر است. خانه های مزرعه پوشیده از برف شبیه قارچ های برفی هستند. آنها مکمل فانوس های قرمز و میخچه های طلایی آویزان در جلوی درها هستند که شبیه دنیای افسانه های سفید هستند. شهر برفی چین به یک مقصد گردشگری مشهور در جهان و مکان مورد علاقه تیراندازی برای شاترها تبدیل شده است.

خانه شاپوری یکی از زیباترین بناها در شیراز مطلب مرتبط خانه شاپوری یکی از زیباترین بناها در شیراز


این شهر شلوغ است، با مغازه ها، رستوران ها، میخانه ها و کافه های بسیاری که همه را سرگرم می کند. همچنین، اگر کمی ماجراجوتر هستید، می توانید جاذبه هایی مانند سورتمه سواری و اسکیت روی یخ را پیدا کنید.نمی توانید غروب آفتاب را در شهر برفی از دست بدهید. چراغ ها و فانوس های رنگارنگی را خواهید دید که ساختمان ها را می پوشانند و برف را روشن می کنند.


از اکتبر تا آوریل این منطقه پوشیده از برف است. دوره بارش برف به مدت 7 ماه یک سال به طول می انجامد و ضخامت برف تا 2 متر می رسد. شهر برفی به دلیل آب و هوای منحصربه‌فردش سرزمین پریان است که نمی‌توان آن را در جای دیگری در جهان کپی کرد.


از دهه گذشته، بسیاری از سریال های تلویزیونی چینی در اینجا قاب شده بودند.


استان هیلونگجیانگ در شمال شرقی چین واقع شده است. این استان به طور همزمان شمالی ترین و شرقی ترین استان چین است.


آیا دوست دارید به این شهر برفی زیبا سفر کنید !؟


ویدیو از این شهر برفی زیبا
تبلیغات در ارم بلاگ
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  تهران وکیل   |   تور تفليس   |   گردشگری ارم بلاگ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   خرید آنتی ویروس   |   فروش تجهیزات ویپ   |   تور اكتائو قراقستان   |   لینک پرومکس  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی مشاهده