بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» مشهورترین پارک جهان - سنترال پارک

مشهورترین پارک جهان - سنترال پارک

مشهورترین پارک جهان در نیویورک - سنترال پارک


سنترال پارک نیویورک به‌طور رسمی در سال 1876 افتتاح شد و هنوز هم یکی از بزرگ‌ترین دستاوردها در محوطه‌سازی مصنوعی است. سطح زمین و پوشش گیاهی پارک بسیار متنوع می‌باشد. این پارک تقریباً در هر نقطه‌ای از آن‌که پیاده‌روی کنید چشم‌اندازهای جالبی دارد.


موزه هنر متروپولیتن در این پارک و رو به خیابان پنجم است. همچنین یک زمین اسکیت روی یخ، سه دریاچه کوچک، یک تئاتر در فضای باز، زمین‌های ورزشی و بازی کودکان و چشمه در این فضا پخش‌شده است.


این پارک دارای مسیرهای پیاده‌روی متعدد و مسیرهای دوچرخه‌سواری است که چندین جاده از آن عبور می‌کند.


مشهورترین پارک نیویورک موردعلاقه مردم محلی است که به دنبال فضایی آرام، آفتاب گرفتن، راه رفتن با سگ و بسیاری موارد دیگر هستند. اما این پارک دارای جاذبه‌های مختلفی است که باعث خوشحالی گردشگران می‌شود. در این بخش به بیان سه مکان برجسته برای لذت بردن بیشتر از سنترال پارک می‌پردازیم:


اجاره یک قایق در دریاچه

سنترال پارک دارای یک دریاچه است که یکی از بهترین مکان دیدنی است و هیچ بازدیدکننده‌ای نباید قایقرانی در آب‌های آنجا را از دست دهد.


دیدن حیوانات

علاوه بر باغ‌وحش اصلی سنترال پارک و باغ‌وحش کودکان، پناهگاه طبیعت هلت نیز وجود دارد. شما می‌توانید به‌صورت آنلاین برنامه‌های تورهای راهنمای آن را بررسی کنید زیرا امکان بازدید تنهایی از این مکان وجود ندارد.


پیست اسکیت ولمن

اگر در ماه‌های سردتر به نیویورک سفر می‌کنید، از حضور در پارک و فضای باز دوری نکنید. پیست اسکیت روی یخ سنترال پارک به یکی از شاخص‌ترین جاذبه‌های زمستانی این شهر تبدیل‌شده است.


مشاهده تصاویر :

۱

۲

محقق ها بررسی کردن اگر کل 8 میلیارد جمعیت زمین رو تبدیل به یه کوفته قلقلی کنیم، حجمش میشه این اندازه از سنترال پارک نیویورک :

۳

۴

۵

۶فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


گران خریدن ممنوع ، تبلیغات شما تخصص ماست  گران خریدن ممنوع ، تبلیغات شما تخصص ماست مشاهده