بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» ساردینیا - جزیره ای در دریای مدیترانه

ساردینیا - جزیره ای در دریای مدیترانه

ساردینیا - جزیره ای در دریای مدیترانه


ساردینیا یک جزیره بزرگ ایتالیایی در دریای مدیترانه است. نزدیک به 2000 کیلومتر خط ساحلی، سواحل شنی و فضای داخلی کوهستانی با مسیرهای پیاده روی دارد.


سرزمینی پوشیده از نور شدید، کوه‌های با ابهت که به سمت سواحل شیب‌دارند و سناریوهای دریایی همیشه در حال تغییر، صخره‌های مجسمه‌سازی شده با باد، سواحل طولانی، خلیج‌های پنهان شده توسط بوته‌های مدیترانه‌ای، تپه‌های شنی پوشیده از نیلوفرهای سفید. شبیه هیچ جای دیگری نیست این همان چیزی است که اولین مسافران از گذشته در مورد ساردینیا نوشتند. آنها احساسات خود از این سرزمین را که آرام آرام از دل دریا بیرون می آید و طبیعت بکر تماشایی که آشکار می شود را بازگو می کنند.


بهترین زمان برای سفر به ساردینیا چه زمانی است؟

ساردینیا دارای آب و هوای مدیترانه ای با تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل است. اگر از روزهای گرم و آفتابی لذت می برید بهترین زمان برای بازدید از ساردینیا بین ژوئن و آگوست است. گرم ترین ماه سال جولای با میانگین حداکثر روزانه 32 درجه سانتیگراد و میانگین حداقلی آن 21 درجه سانتیگراد است.

زیباترین سواحل برای یک تعطیلات خوب کجاست؟ مطلب مرتبط زیباترین سواحل برای یک تعطیلات خوب کجاست؟


تصاویر زیبای جزیره ساردینیا :

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹


ویدیو گردشگری اروپا - ساردینیامجله ارم بلاگفرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  مشاور ایرانی در لندن   |   فروش تجهیزات ویپ   |   نمایندگی پکیج بوتان در شیراز   |   گردشگری ارم بلاگ   |   تولیدی لباس در اراک  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید مشاهده