بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» گردشگری ایتالیا (2)

گردشگری ایتالیا (2)

تصاویر زیبای گردشگری ایتالیا

در ادامه پست قبل با عنوان « گردشگری ایتالیا » که طرفداران بسیاری پیدا کرد ، و امید داریم که پس از طی کردن و رد شدن از این پدیده ضد گردشگری کرونا ،همه عاشقان گردشگری و جهانگردی بتونن به مکان های مورد علاقه خود سفر کنن ،در اینجا باز هم عکس هایی دلربا از گردشگری ایتالیا رو براتون قرار میدم .


Val d’Orcia یکی از زیباترین چشم اندازهای ایتالیا است و برای بسیاری از مردم ، برجسته ترین تورهای توسکانی است. زمین های بی پایان خارق العاده ، خیابان هایی با سرو های زیبا ، جاده های پانورامای زیبا و روستاهای دلربا با ساختمان های رنسانس - در اینجا توسکانی کلاسیک را می بینید که از بین تصاویر معروف شناخته شده است و بازدید کنندگان آن را حیرت زده می کند. علاوه بر مکان ها و جاذبه های چشمگیر بیشمار در Val d'Orcia ،با مکان های دیگری نیز آشنا خواهید شد.


1-گردشگری ایتالیا

فلورانس زیباترین شهر تاریخی دنیا مطلب مرتبط فلورانس زیباترین شهر تاریخی دنیا


2-گردشگری ایتالیا

خوردن و آشامیدن برای ایتالیایی ها فقط سرگرمی نیست ، بلکه در هر قسمت از روز ریشه دوانیده است. با قوانین پیچیده ای درمورد اینکه چگونه ، چه زمانی ، چرا و با چه کسانی از این جاذبه های زیبا و هیجان انگیز استفاده میکنید.


3-گردشگری ایتالیا

گوشه های جذاب بلاجیو. آیا تا به حال از این مکان دلربا بازدید کرده اید؟


4-گردشگری ایتالیا - شهرک گلها

روستای Spello در ایتالیا بهشتی برای دوستداران گل است! این مکان زیبا با گل آرایی زیبا در هر خیابان ، بالکن های رنگارنگ و پنجره هایش ، در سراسر جهان به عنوان "شهر هنر و گل" شناخته می شود. دوست دارید با چه کسی اینجا قدم بزنید؟


5-گردشگری ایتالیا - شهر دوست داشتنی ورنازا "Vernazza"

آیا تا به حال از "ورنازا" بازدید کرده اید؟


6- گردشگری ایتالیا - ساحل امالفی amalfi coast
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  گردشگری ارم بلاگ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   نمایندگی پکیج بوتان در شیراز   |   تولیدی لباس در اراک   |   فروش تجهیزات ویپ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید مشاهده