تبلیغات در ارم بلاگ


» بهترین مقاصد سفر برای سال 2024

بهترین مقاصد سفر برای سال 2024

بهترین مقاصد سفر انفرادی برای سال 2024


طبق پلتفرم رزرو سفر فلش پک، این مکان ها بیشترین تعداد رزرو را در بین مسافران انفرادی برای سال آینده دریافت کردند


سفر انفرادی واقعاً می‌تواند زندگی را تغییر دهد - شما می‌توانید مقاصد واقعاً باورنکردنی را کاوش کنید، در حالی که یاد می‌گیرید چگونه به تنهایی در جهان حرکت کنید. طبق پلتفرم رزرو سفر فلش پک، فروش سفرهای انفرادی آنها هر سال 100 درصد افزایش یافته است. 


اما مسافران انفرادی به کدام مقاصد هجوم می آورند؟

فلش پک 10 سفر انفرادی برتر خود را که برای سال 2024 رزرو شده اند معرفی کرده است و در صدر این لیست ژاپن قرار دارد . این کشور جزیره ای واقعاً همه کاره است - در حالی که سفرهای فلش پک برای مسافران 30 و 40 ساله ارائه می شود، ژاپن نیز اخیراً به عنوان سریع ترین مقصد در حال رشد در بین مسافران نامگذاری شده است. این کشور شلوغ ترین فصل شکوفه های گیلاس خود را در سال 2023 تجربه کرد - جای تعجب نیست که دولت تمام این اقدامات جدید فرا گردشگری را معرفی کرده است.

با این حال، به گفته لی تامپسون، یکی از بنیانگذاران فلش پک، کره جنوبی می تواند تا پایان سال آینده از ژاپن برای کسب یکی از رتبه های برتر پیشی بگیرد – که با توجه به اینکه این کشور هنوز در رتبه 10 برتر قرار نگرفته، بسیار چشمگیر خواهد بود. 

خانه شاپوری یکی از زیباترین بناها در شیراز مطلب مرتبط خانه شاپوری یکی از زیباترین بناها در شیراز

در رتبه دوم، آرژانتین است که فلش پک آن را به عنوان یکی از امن ترین مقاصد سفر انفرادی در آمریکای لاتین توصیف می کند. و سوم؟ این مصر است که فلش پک می گوید «علی رغم اینکه به طور سنتی خطر بیشتری برای مسافران انفرادی دارد» محبوب است. 

فهرست کلی بسیار آسیا محور است، بدون هیچ ورودی از اروپا یا آمریکای شمالی . جنبه های دیگر این گزارش نشان می دهد که ژانویه محبوب ترین زمان برای رزرو است و حدود 70 درصد از مسافران انفرادی خود را زن معرفی می کنند. Airbnb رتبه‌بندی خاص خود را از بهترین مقاصد برای مسافران زن دارد، FYI.


طبق گفته فلش پک، اینها بهترین مقاصد سفر انفرادی برای سال 2024 هستند

ژاپن

آرژانتین

مصر

سری لانکا

کلمبیا

اکوادور و گالاپاگوس

اردن

تایلند

فیلیپین

بالی

به سفر انفرادی دنیا فکر می کنید؟ بخش گردشگری ارم بلاگ را در مورد بهترین مکان ها برای سفر به تنهایی، بررسی کنید.تبلیغات در ارم بلاگ
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  لینک پرومکس   |   تور تفليس   |   تهران وکیل   |   مشاور ایرانی در لندن   |   تور اكتائو قراقستان   |   گردشگری ارم بلاگ   |   فروش تجهیزات ویپ   |   خرید آنتی ویروس  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی مشاهده