تبلیغات در ارم بلاگ


» شلوغ ترین شهرهای جهان

شلوغ ترین شهرهای جهان

عکس: Shutterstock

شلوغ ترین شهرهای جهان

ازدحام ترافیک در شهرهای سراسر جهان به سطح قبل از همه‌گیری بازگشته است


شلوغی ترافیک یکی از آزاردهنده ترین چیزها در مورد زندگی در یک شهر است. ترافیک نه تنها هدر دادن سوخت گران قیمت و واقعاً خسته کننده است، بلکه برای محیط زیست نیز وحشتناک است. آن همه ماشین، بدون اینکه واقعاً جایی بروند در یکجا مانده اند؟ چند راه بیهوده و بیهوده برای سوزاندن از طریق سوخت های فسیلی وجود دارد.


پس از یک وقفه کوتاه در طول همه گیری، ازدحام اکنون بازگشته و بیشتر از همیشه است. و این به وضوح با کارت امتیازی ترافیک جهانی امسال توسط شرکت تحلیلی Inrix نشان داده شده است. با تجزیه و تحلیل مجموعه‌ای از مجموعه‌های داده، Inrix مشخص می‌کند که رانندگان خودرو در یک سال چند ساعت را در ترافیک تلف می‌کنند و همچنین چقدر پول را برای سوخت تلف می‌کنند. 

خانه شاپوری یکی از زیباترین بناها در شیراز مطلب مرتبط خانه شاپوری یکی از زیباترین بناها در شیراز


بنابراین کدام شهرها در مورد ازدحام بدترین هستند؟ جای تعجب نیست که بالاترین "کارت امتیاز" امسال لندن بود . لندنی‌ها با نشستن به طور متوسط ​​156 ساعت در ترافیک در سال، بیشتر از ساکنان هر شهر دیگری در جهان، زمان خود را به دلیل ازدحام از دست می‌دهند - و هزینه هر راننده سالانه حدود 1377 پوند (1669 دلار) است.


در رتبه دوم شیکاگو قرار گرفت که رانندگان به طور متوسط ​​155 ساعت در سال را در ترافیک می گذرانند. شیکاگو در سال 2021 شاهد افزایش بیش از 49 درصدی بود که از رتبه ششم فهرست سال گذشته جهش داشته است.


سومین شهر پاریس بود که تنها شهری در بین ده شهر برتر بود که در 12 ماه گذشته شاهد کاهش ترافیک بود. همانطور که گفته شد، رانندگان در پایتخت فرانسه هنوز 138 ساعت در سال را در ترافیک گیر می کنند.


طبق کارت امتیازی ترافیک جهانی اینریکس، این ده شهر برتر با شلوغ ترین ترافیک در جهان هستند:لندن ، انگلستان

شیکاگو ، ایالات متحده آمریکا

پاریس ، فرانسه

بوستون ، ایالات متحده آمریکا

نیویورک ، ایالات متحده آمریکا

بوگوتا ، کلمبیا

تورنتو ، کانادا

میامی ، ایالات متحده آمریکا

پالرمو ، ایتالیا

مونتری ، مکزیک


می توانید مطالعه کارت امتیازی ترافیک جهانی Inrix را به طور کامل در اینجا بخوانید . و اگر مسافری هستید که از ترافیک متنفر هستید؟ خوب، اکنون می‌دانید که از کدام شهرها اجتناب کنید - یا، البته، جایی که استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در آن‌ها ارزش بیشتری دارد. مجله ارم بلاگتبلیغات در ارم بلاگ
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  تهران وکیل   |   مشاور ایرانی در لندن   |   تور تفليس   |   فروش تجهیزات ویپ   |   خرید آنتی ویروس   |   گردشگری ارم بلاگ   |   تور اكتائو قراقستان   |   لینک پرومکس  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


**  قیمت های باورنکردنی منتظر شماست، با آلینز خرید کنید! ** ** قیمت های باورنکردنی منتظر شماست، با آلینز خرید کنید! ** مشاهده