» اقامتگاه بومگردی صالحی - اصفهان

اقامتگاه بومگردی صالحی - اصفهان

اقامتگاه بومگردی صالحی - اصفهان

‎اینجا اصفهان است، یا به قول خودشون نصفی جهووون.

‎واقعا نصف جهان لقب زیبایی است که برای این استان و شهر زیبا انتخاب شده، شهری که همیشه و هر چند بار که سفر کنید باز هم زمان کم می آورید برای دیدن جاذبه های متنوعش. ‎اصفهان هتل ها و اقامتگاه های فراوانی دارد که مجله گردشگری به دعوت و پیشنهاد یکی از اقامتگاه های بومگردی این شهر زیبا، شب را میهمانشان شد.

‎اقامتگاه بوم گردی صالحی، اقامتگاهی کوچک ولی با صفا و گرم. این اقامتگاه که در پس کوچه های مرکز شهر اصفهان قرار دارد از خانه های قدیمی آن منطقه بوده که به همت خانواده صالحی پس از بازسازی و ترمیم در فهرست اقامتگاه های بوم گردی اصفهان از اوایل سال گذشته بهره برداری و شروع به فعالیت نموده.

‎این خانه در دو طبقه و معماری سنتی زیبای خودش میهمان گردشگران علاقمند به شهر اصفهان است. شاه نشین آن که بنای اولیه خانه بوده بیش از سیصد سال قدمت دارد.

‎پنج اتاق با ابعاد و چیدمان متنوع برای برای پذیرایی از گردشگران علاقمند به سفرهای خودمانی و اقامت به سبک سنتی در آن وجود دارد که در کنار حیاط و حوض زیبای آن می توانند شب آرامی را برای شما بدون شنیدن صدای همهمه شهری و بوق ماشین تدارک ببینند.

‎اگر اهل زرق و برق و تجملات روزمره نیستید و مایل به استراحتی آرام، بی سر و صدا و آرامش مطلق بعد از اصفهان گردی هستید، این اقامتگاه می تواند میزبانی خوبی برای شما باشد.

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


درج رپورتاژ آگهی در سرویس ارم بلاگ با 3 لینک فالو درج رپورتاژ آگهی در سرویس ارم بلاگ با 3 لینک فالو مشاهده