تبلیغات در ارم بلاگ

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سئوی محتوا

انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سئوی محتوا

انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سئوی محتوا

تحقیقات نشان می دهد که کمتر از 10 درصد از جستجوگران وب از صفحه اول عبور می کنند و بیش از نیمی از آنها هرگز از سه نتیجه اول صفحه ،یک جستجو هم پایین تر نمی روند.

 شما همچنین باید بازدیدکنندگانی را که برای خرید محصولات و خدمات شما آماده هستند جذب کنید. برای این کار بهتر است از کلمات کلیدی خاص و طویل استفاده کنید تا محبوب ترین عبارات جستجو (که همه رقبای بزرگ از آن استفاده می کنند) را به طور تصادفی در محتوای خود پراکنده کنید.

وقتی نوبت به جذب ترافیک با کیفیت می رسد ، استفاده از کلمه کلیدی مناسب در محتوای شما مهم است. ما به شما برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب کمک میکنیم.

1.    موضوع اصلی خود را در نظر بگیرید

اساس هر نوع تحقیق در مورد کلمات کلیدی این است که موضوع خود را از بیرون بشناسید. شما باید وارد جزئیات موضوعی شوید که هدف قرار داده اید و درک کنید که این موضوع چه چیزی را به خوانندگان و چه نوع راه حلی ارائه می دهد؟

2.    طوفان فکری لیست کلمات کلیدی

استراتژی های رشد کسب و کار! مطلب مرتبط استراتژی های رشد کسب و کار!

تعدادی ابزار تحقیق در مورد کلمات کلیدی وجود دارد ، اما یکی از آنها این است که از ذهنیت خود شروع کنید. از خود بپرسید اگر در جستجوی موضوع مورد نظر خود باشید از چه سوالای برای جستجو استفاده می کردید؟ لیستی از تمام عبارات کلمه کلیدی که به ذهن شما خطور می کند تهیه کنید.

3.    فرآیند تحقیق کلمات کلیدی خود را شروع کنید

هنگامی که لیست کلمات کلیدی خود را پیدا کردید ، برای شروع تحقیقات خود به ابزار Google Keyword Planner وارد شوید. از آنجا که این ابزار رایگان است ، می تواند کلمات آغازی لازم را به شما بدهد. سعی کنید فقط به دنبال عبارات کلیدی باشید که "زبان اصلیتان" هستند زیرا درج آنها در عناوین و مطالب شما آسان خواهد بود.

4.    از کلمات کلیدی پر جستجو (با جستجوی زیاد) پرهیز کنید

 انتخاب کلمات کلیدی که دارای حجم جستجوی جهانی بالایی هستند می تواند وسوسه انگیز باشد. اما بهتر است از این عبارات خودداری کنید زیرا با توجه به محبوبیت آنها ، رتبه بندی آنها دشوار خواهد بود. بهتر است برای یک کلمه کلیدی که 1000 جستجوی ماهانه دارد را انتخاب کنید.

در مورد انتخاب کلمات کلیدی بر اساس حجم جستجو هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد. آنچه شما واقعاً باید روی آن متمرکز شوید این است که به عباراتی از کلمات کلیدی بپردازید که با موضوع شما بسیار مرتبط هستند و سپس ببینید آیا ارزش دارد آنها را هدف قرار دهید. فقط وقت خود را صرف عبارات کلیدی کنید که می توانید واقعاً برای آنها رتبه بندی شوید.

5.    به دنبال عبارت های کلمه کلیدی Long Tail باشید ، ثابت شده است که برخی از کلمات کلیدی با بهترین عملکرد از نظر کیفیت ، حجم جستجوی بالایی ندارند. این عبارات کلیدی طولانی در مقایسه با نمونه های کوتاه ترشان خاص ترند. اما آنها کاملاً ارزش هدف گذاری دارند زیرا جستجوگرانی که از آنها استفاده می کنند از آنچه می خواهند اطمینان بیشتری دارند. آنها در بسیاری از موارد در "حالت خرید" قرار دارند.

افرادی که از عبارات کلمه کلیدی کوتاه و گسترده استفاده می کنند تصور مبهمی از آنچه می خواهند دارند. آنها در حال تحقیق و یادگیری هستند ، به این معنی که احتمال "تبدیل" آنها به مشتری کم است.با این حال ، وقتی کسی از کلمات کلیدی طولانی تر استفاده می کند (چندین بار به صورت سوال) ، احتمالاً اقدام به خرید می کند. این موارد می تواند از جمله به اشتراک گذاشتن مقاله شما ، پیوستن به لیست ایمیل شما یا زدن دکمه خرید باشد. کلمات کلیدی انتخابی شما باید در کل محتوای شما وجود داشته باشد .اطمینان حاصل کنید که متن پیوندهای داخلی و همچنین توضیحات متا شما دارای کلمات کلیدی باشد.لینک داخلی یک روش عالی برای قرار دادن کلمات کلیدی در محتوای شما است و در عین حال سئو SEO سایر صفحات را افزایش می دهد.

بنابراین برای افزایش شانس محتوای خود در سئو ، مراقب باشید که…

1.    کاربران را در اولویت خود قرار دهید اگر می خواهید محصولات با سئوی خوب ایجاد کنید ، ابتدا باید به فکر کاربران باشید. استراتژی محتوای شما باید حول کاربر طراحی شود ، نه برعکس. کاربران به همراه زمینه و محتوا باید ساختار اصلی اطلاعات سایت شما را تشکیل دهند. بنابراین ، دفعه بعدی ، با فکر کردن در مورد آنچه می خواهید در پست وبلاگ یا کتاب الکترونیکی خود پوشش دهید، شروع نکنید. درعوض ، بر نوع ایده ها یا راه حل هایی که کاربران شما از کسب و کاری مانند شما می خواهند یا نیاز دارند ، تمرکز کنید. محتوای دوستانه تحت سئو تولید کنید که از هر لحاظ به خوانندگان شما ارزش می بخشد.

2.    توجه آنها را زودتر جلب کنید

برای اینکه توجه خوانندگان خود را جلب کرده و آن را نگه دارید، محتوا را بدون داشتن موضوع اصلی ایجاد نکنید. هر قسمت از محتوای با سئوی خوب دارای موضوع خاصی است که در اطراف آن نوشته شده است. چرا؟ زیرا می خواهید خوانندگان از همان ابتدا بدانند چه انتظاری دارند. شما می خواهید محتوایتان واضح باشد. حتی اگر محتوای شما بهترین اطلاعات را داشته باشد ، اگر در اوایل محتوا ارائه نشود ، نتیجه نمی دهد.


بسته بندی کردن

همانطور که احتمالاً می توانید بگویید در حال حاضر سئو و بازاریابی محتوا تقریباً یک فعالیت دو در یک هستند. اگر می خواهید یکی را کامل کنید ، احتمالاً باید دیگری را نیز کامل کنید وگرنه وقت خود را تلف میکنید. آنها مکمل یکدیگر هستند و بدون کمک یکدیگر به خوبی کار نمی کنند.

بنابراین ، لازم است که محتوای شما از نظر سئو SEO مناسب باشد.


ارم بلاگ - مقالات سئوتبلیغات در ارم بلاگ
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  فروش تجهیزات ویپ   |   تور تفليس   |   لینک پرومکس   |   تهران وکیل   |   گردشگری ارم بلاگ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   خرید آنتی ویروس  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


۲ رپورتاژ سفارش بده، ۱ رپورتاژ هدیه بگیر ۲ رپورتاژ سفارش بده، ۱ رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده