فروشگاه اینترنتی آپولو


» مشتریان راضی عامل توسعه و رشد کسب و کار ما هستند

مشتریان راضی عامل توسعه و رشد کسب و کار ما هستند

مشتریان راضی عامل توسعه و رشد کسب و کار ما هستند

مشتریان راضی عامل توسعه و رشد کسب و کار ما هستند. چرا که با مراجعه ی مجدد به ما سوددهی ما را تضمین می کنند. همه ی تلاش شما باید این باشد که روز به روز به تعداد مشتریان راضی اضافه شود. مشتری راضی برکت کسب و کار ماست. هر چقدر مشتریان راضی بیشتر باشند کم است. و هر چقدر مشتریان ناراضی کمتر باشند زیاد است.

تمام تلاش شما باید ارائه ی محصول و خدماتی باشد که بتواند تحسین همه کاربران و مشتریان تان را برانگیزد. ارائه محصول معمولی یا ضعیف شاید برای شما سودآور باشد و هزینه های کمتری در بر داشته باشد، اما قطعا نمی تواند مشتریان پر و پا قرصی برای تان به همراه آورد. معیار عالی بودن محصول، مشتریان راضی هستند که طرفداران محصول تان محسوب می شوند. هچی عاملی به اندازه ی مشتری راضی در تبلیغ یک محصول کارآمد نیست. مشتریان راضی تبلیغ کنندگان مفت و مجانی شما هستند. تا می توانید مشتریان راضی خویش را زیادتر کنید تا آنها کسب و کارتان را توسعه دهند.

خرید مجدد مشتریان فعلی و مراجعه دوباره و چندباره ایشان به شما و معرفی سایرین به شما موجبات توسعه ی دائمی رشد کسب و کار شما را به همراه خواهد داشت.علیرضا رفیعیبازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


درمان انواع بیماری ها با دستگاه آب قلیایی دکتر هلث درمان انواع بیماری ها با دستگاه آب قلیایی دکتر هلث مشاهده